«Те, від чого без тями»: MONATIK продовжує випускати «відремонтовані» версії своїх легендарних композицій

На запит шанувальників

Артист і композитор MONATIK продовжує презентувати «відремонтовані» версії своїх легендарних композицій. Після надзвичайно вдалої презентації своїм фанам композиції «Кожний раз» музикант у своїх соціальних мережах запитав: «На ремонт якої пісні Ви чекаєте найбільше?» Відповіддю стала сьогоднішня прем’єра «Те, від чого без тями». 

MONATIK

«Ремонту» піддався так само і кліп, реліз якого стався в день прем’єри на платформі YouTube. Свого часу відео отримало безліч нагород на музичних преміях, як-от «Найкращий кліп року». Режисером цієї роботи є номінантка на Grammy, незмінна кліпмейкерка MONATIK — Таню Муіньо. 

«Працюючи над перекладом, я постійно ставив собі запитання: “Чи на часі ця емоція?” Але врешті-решт збагнув, що сьогодні проживаю кожен день як останній. Адже завтра можу не прокинутися. Розумію це, змирився з цим. Тому сьогодні зашиваю душу завдяки музиці. Бо завтра душа знову може порватися вщент, але ми знову будемо робити все, щоб її врятувати та полагодити. Танцювати як в останній раз. Насолоджуватися моментом як в останній раз. Бути сильними духом на зло ворогу!» — поділився MONATIK. 

Як писала Леся Українка, «…щоб не плакать, я сміялась». Артист каже: щоб не зійти з глузду, робить усе, що в його силах. Наче востаннє.

У день прем’єри композиції на музичних платформах MONATIK виступить на благодійному концерті в Києві, в рамках якого буде проводитися збір коштів на потреби бійців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців ЗСУ. MONATIK вперше для киян і гостей міста, запрошених на концерт воїнів, волонтерів, лікарів та робітників ДТЕК виконає прем’єру пісні наживо.

Також стало відомо, що композиція увійде до концертної програми Всеукраїнського благодійного туру MONATIK «ART Оборона», старт якого відбудеться вже 4 липня 2023 року.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали