Tayanna заспівала про єдність та силу українських родин у новому треці

Пісня не просто розказує про сімейні цінності, але й об`єднує нас у великий рід, що є Україною

Напередодні різдвяних свят, коли кожна родина мріє провести цей час разом, Tayanna випустила свою нову пісню «Роде мій».

«Роде мій» ­—­­­­ це трек з потужною енергетикою, адже він переповнений словами вдячності та любові до батьків та свого роду. Пісня не просто розказує про сімейні цінності, але й об`єднує нас у великий рід, що є Україною. За словами співачки, вдячність ­ —­­­­ це найвища форма проявлення глибини та розуміння світу.

«Ми всі є далекими сестрами та братами одне одного, адже ми всі — жителі цієї планети. Наша сила в єдності ­ —­­­­ у маленьких родинах і великих родах, які і є Україна. Якщо ми почнемо дякувати мамі й татові, то з маленької вдячності двом людям вийде велика пошана всьому роду. Все просто і впорядковано, але до цієї простоти треба дорости та дійти», —­­­­ пояснює своє відчуття пісні Tayanna.

Пісня була написана ще рік тому, але знайти до неї сильний музичний супровід Tayanna змогла, коли потрапила на концерт НАОНІ. Також до запису співачка запросила фольк-студію «Ґердан», яку називають перлиною сучасної буковинської культури. Аранжуванням треку займався український і кримськотатарський композитор Усеїн Бекіров.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали