Таню Муіньо стала режисеркою номера Jerry Heil та alyona alyona на Євробаченні-2024

Єдність дів

Українська кліпмейкерка Таню Муіньо, яка прославилася завдяки роботі з голлівудськими зірками, стала режисеркою номера Jerry Heil та alyona alyona на цьогорічному пісенному конкурсі «Євробачення». 

Виконавиці поділилися, що неймовірно зраділи, коли дізналися про роботу з Таню, адже це в котрий раз підкреслило основну ідею пісні — єдність жінок, дів.

«На початку нашої співпраці ми проговорили все, що болить та резонує нам у нашій пісні, і вже за декілька діб почули бачення режисерки, яке вразило нас. Ми зрозуміли, що це те, як ми хочемо через наш номер промовляти до світу! Єдність, сталева сила дів, віра та воля! Музика таки єднає світ, ми впевнені! І знаємо, що ця постановка зʼєднає серця по всьому світу в пориванні до перемоги світла над темрявою!» — сказали співачки про співпрацю з Таню Муіньо. 

Напередодні «Суспільне» також представило перші кадри з репетиції Jerry Heil та alyona alyona. На сцені встановили масивну конструкцію, що нагадує гору. Нею, співаючи, підіймалася Jerry в повітряній сукні, на якій розвівалися клаптики тканини, а позаду на екрані транслювали падання зірок. Чимало хто побачив у цьому й відображення сьогодення українців: навіть попри намагання нас знищити, ми підіймаємося назустріч світлу та перемоги. 

Українські представниці виступатимуть у першому півфіналі конкурсу, що відбудеться вже 7 травня. Натомість грандфінал пройде 11 травня.

Таню Муіньо, яка ставить номер для Jerry Heil та alyona alyona, відома завдяки роботі з такими співаками, як Гаррі Стайлз, Дуа Ліпа, The Weeknd, Lil Nas X та інші. Режисерка є володаркою кількох нагород від MTV Video Music Awards.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали