Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Takflix випустив фільм «Маріуполіс» у пам’ять про загиблого в Маріуполі режисера Мантаса Кведаравічуса

Документальна стрічка про повсякденне життя українського міста

Онлайн-кінотеатр Takflix випустив документальну стрічку «Маріуполіс» у пам’ять про литовського режисера Мантаса Кведаравічуса, який загинув 2 квітня в Маріуполі. Про це повідомляє видання НВ.

«Маріуполіс» — документальний фільм 2016 року про повсякдення Маріуполя. За крок від міста відбувається війна, але люди намагаються продовжувати жити. Світова прем`єра фільму відбулася на Берлінському міжнародному кінофестивалі.

50% коштів від продажу квитків онлайн-кінотеатр перекаже маріупольським організаціям «Платформа ТЮ», «ТворчСхід» і «Пілігрим», які допомагають евакуювати містян.

Мантас Кведаравічус роками знімав Маріуполь, тому й приїхав до міста, щоб задокументувати воєнні злочини росії від початку повномасштабного вторгнення окупантів. Однак у його автівку влучила російська ракета. Свій останній фільм «Стасіс» Мантас Кведаравічус знімав частково в Україні — події кінострічки відбуваються в Стамбулі, Афінах та Одесі. У 2011 році режисер здобув відзнаку Берлінського кінофестивалю за фільм «Барзах» — про тортури та викрадення людей у Чечні. 


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали