15 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ДЕЛАТЬ С БРОВЯМИ...

ЮГ УКРАИНЫ: КУДА ОТПРАВИТЬСЯ В ПУТЕШЕСТВИЕ...

СМОТРЕТЬ ДО КОНЦА: ИСПОВЕДЬ ТИНЫ КАРОЛЬ В...

«ЛЮДИ ПО-ПРЕЖНЕМУ ХОТЯТ УВИДЕТЬ МОЮ ГРУДЬ. А МНЕ...

HOT NK: НАСТЯ КАМЕНСКИХ ПРЕДСТАВИЛА...

«Це було недоречне шоу», — Святослав Вакарчук прокоментував попурі до Дня Незалежності

Артист висловив своє ставлення до шоу на Софійській площі

Рейтинг статьи / 0
4 5 3

Відомий український музикант та політичний діяч Святослав Вакарчук став гостем шоу «Слава+», в якому розповів про зустріч із Володимиром Зеленським, улюблений сучасних артистів та про свій побут. Поділився соліст гурту «Океан Ельзи» і своїм ставлення до попурі українських пісень на День Незалежності України. Вакарчук зізнався, що йому не сподобалося святкове шоу на Софійській площі.

«Мені не сподобалося попурі до Дня Незалежності. Я вважаю, що в той час, коли паралельно в Києві на Хрещатику проходив марш волонтерів, добровольців і військових, які захищали свою державу, робити таке шоу, яке відбулося на День Незалежності, на мою думку, було не доречним», — наголосив артист.

Святослав Вакарчук прокоментував попурі до Дня Незалежності України

Святослав підкреслив, що він не проти ідеї попурі. Проте, на його думку, шоу було зроблено не так, яким воно мало б бути у такий день.

«Коли я на вечірках з друзями вип’ю і ми маємо гарний настрій, я дозволяю собі деякі речі, про які, чесно кажучи, і розказувати не хочеться, але не в День Незалежності і не коли в країні йде війна», — висловив думку фронтмен «Океану Ельзи».

Також Вакарчук прокоментував ситуацію з виконанням пісні «Океан Ельзи» під час попурі.

«Із юридичної точки зору ніхто не мав питати в нас про маленький кусочок пісні, тому що закон дозволяє. Тому жодних правових претензій у нас немає. Питання в тому, що, якщо ви використовуєте і ви кажете, що це знакова музика для країни, і є певні знакові артисти, і ці артисти живі, то можна було б хоча б запитати в них», — висловив свою думку артист.

Дякую тобі: Святослав Вакарчук присвятив пісню усім медикам, які борються з коронавірусом

«Не поважаю я порад, як через пекло проповзти до раю», — Святослав Вакарчук жорстко відповів на новорічне привітання Володимира Зеленського

«Океан Ельзи» випустили нову пісню, що стала саундтреком до фільму «Захар Беркут»

«Чому чоловікові має бути соромно за те, що він допомагає змінювати підгузки чи сам готує для дитини?» Олена Зеленська написала колонку про рівність

Смотреть до конца: исповедь Тины Кароль в клипе-трилогии «Найти своих»

Кето-халва: пошаговый рецепт десерта, от которого все без ума