Свято для найменших: проєкти українських брендів, присвячені дітям

Нові ініціативи

Зимова пора — це передусім свято для дітей. Час подарунків, відчуття прийдешнього дива та магії навколо. З такої нагоди бренди об’єднуються для благодійних ініціатив, створюють окремі лінійки одягу та влаштовують фотосесії для найменших.

ELLE зібрав актуальні проєкти, присвячені дітям.

Допомога дітям із вродженими вадами серця

Упродовж грудня Lancôme планує передати 1 мільйон гривень на операції дітям із вродженими вадами серця. 50 гривень з продажу кожного засобу бренд надсилатиме до благодійного фонду «Твоя опора» — організації, якій вдалося врятувати понад 830 маленьких пацієнтів. 

Окрім цього, з 4 до 31 грудня з кожною покупкою засобів Lancôme на суму від 4000 грн клієнти отримають лімітований срібний браслет GUZEMA — на згадку про участь у проєкті, який рятує життя. Така пропозиція діє тільки в мережі магазинів Brocard, Aromateque та інтернет-магазині MAKEUP.

«Подорожі без бар`єрів» для дітей з аутизмом

Згідно з опитуваннями IBCCES, 87% родин, що мають дітей з РСА (розладами спектра аутизму), не подорожують. 

Тому SkyUp, Join UP! та LEVCHYK SPECTRUM HUB створили професійний посібник «Подорожі без бар`єрів». За допомогою соціальної історії він вчить дітей мандрувати літаком. Спочатку в книжці пояснюють процес організації подорожі, потім розповідають про «складні дорослі речі»: що треба взяти з собою на море, як зареєструватися на рейс та пройти перевірку службою безпеки в аеропорту, що таке термінал і як поводитися в літаку. 

Така подача матеріалу наукова доведена. Її авторка, американська психологиня Керол Грей, присвятила своє професійне життя допомозі дітям з РСА. Книжку-посібник можна безкоштовно завантажити на сайті SkyUp Airlines

Вишитий своїми руками одяг для немовлят

Український бренд ODARKA запускає першу колекцію наборів для вишивання дитячих боді із символічною назвою «Леля». Дроп лімітований, має всього 100 наборів. 

Колекція складається з білого боді, ниток, ножиць, голок, інструкцій з відео та 10 символів-оберегів. Серед них — сонечко, що захищає від усього злого, місяць як образ мами, зірочки як сподівання на краще майбутнє. Вони нанесені на спеціальний матеріал, завдяки якому можна швидко і легко зробити вишивку на одязі або навіть на покривальці дитини.

Фотосесія юних журналісток для модного бренду

Український бренд Nadya Dzyak організував фотосесію для дівчат з медіаколективу  «Подружки».  Вони позували для фотографки Ніки Бойчук в дитячих ніжних сукнях та з квітами.

Надя Дзяк познайомилася з медіаколективом на Тижні моди в Лондоні. Тоді юні ведучі телевізійного проєкту «Подружки» записали інтерв`ю з дизайнеркою. Пізніше Надя ще раз зустрілася з маленькими журналістками в Парижі, де вони спілкувалися з українськими дизайнерами для нового сюжету. Дружба українського бренду з колективом перетворилася на фотосесію  в прозорих сукнях із плісованими воланами.

Реклама

Популярні матеріали

Данина священному процесу випікання хліба в колекції Bevza FW...


Як управляти стресом: емоційні та фізичні способи


5 біографічних фільмів про відомих музикантів


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали