Світлана Кравченко — нова шеф-редакторка сайту ELLE.UA

Важливі новини від Domio Publishing

Видавничий дім Domio Publishing оголосив про кадрові зміни в компанії. Новою шеф-редакторкою сайту ELLE.UA призначено Світлану Кравченко.

«З великою любов’ю до бренду та глибокою відповідальністю я розпочинаю новий етап свого професійного шляху. Вірю, що разом із сильною командою ми зможемо реалізувати низку модних, культурних та соціально значущих проєктів, якими цікавляться прогресивні читачі ELLE», — говорить Світлана Кравченко.

Світлана Кравченко приєдналася до видання ELLE влітку 2018 року як lifestyle-редакторка сайту, а з осені 2021-го стала старшою редакторкою журналу ELLE, де відповідала за соціальний блок, і редакторкою журналу ELLE Decoration.

«Світлана — досвідчена журналістка і редакторка, яка досконало знає бренд. Вона має глибоке розуміння моди, краси та культури й завжди в курсі останніх тенденцій. Я впевнена, що Світлана зміцнить і вдосконалить сайт своїми свіжими ідеями, digital-новинками та неординарним баченням, адже вона є талановитою і мотивованою професіоналкою, яка буде працювати на те, щоб зробити сайт ELLE успішним», — впевнена керівниця digital-відділу Оксана Согор.

Катерина Попова, яка обіймала посаду шеф-редакторки ELLE.UA понад 2,5 роки, відповідатиме за новий проєкт видавничого дому.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали