STOP хаотичній забудові Києва: Верховний суд України ухвалив рішення

Важливе досягнення

Верховний суд України виніс рішення на користь Міністерства культури та інформаційної політики України і киян у судовій справі за позовом ТОВ «Рибалко-Компані», ТОВ «ПБФ ГРУП» до МКІП про визнання протиправними та скасування приписів МКІП. 

Київ

«Зусиллями юристів Міністерства культури та інформаційної політики України Верховний суд України змінив судову практику, яка тривала роками та виніс нове рішення на користь МКІП та киян. Цим рішенням суд підтвердив існування історичних ареалів міста Києва, а отже необхідність погодження містобудівної документації, отримування дозволів від МКІП на будівельні роботи в їх межах. Отже, STOP хаотичній забудові Києва», — зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України. 

Відтепер висновки Верховного суду обов’язкові для врахування під час ухвалення рішень щодо інших судових справ про скасування приписів МКІП при проведенні будівельних робіт у межах історичного ареалу міста Києва без отримання погоджень проєктної документації та отримання відповідних дозволів на будівництво.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали