Стильно і практично: Кейт Міддлтон показала трендову куртку на осінь

Ідеальний вибір для мінливої погоди

Після недовгих канікул принц і принцеса Вельські знову повернулися до виконання своїх королівських обов`язків — так, 2 листопада подружжя вирушило до Шотландії, аби зустрітися з організаціями, що підтримують сільські громади в Мореї та Інвернесі. Про це повідомляє видання Hello.

Першою зупинкою подружжя стала благодійна організація Outfit Moray, яка проводить програми навчання на свіжому повітрі та пригодницькі програми для молоді віком від 8 до 18 років. Вільям та Кейт приєдналися до команди Outfit Moray в початковій школі Бургхеда — там принц і принцеса побачили заняття з маунтінбайка в дії, а згодом не втрималися й самі стали учасниками.

Також під час візиту Кейт та Вільям відвідали сімейну ферму Brodieshill Farm, де зустрілися з членами групи молодих фермерів Нижнього Спейсайду і поспілкувалися з родинами, які регулярно проводять час зі своїми дітьми в ігровій зоні на фермі.

Для активної поїздки принцеса обрала стьобану куртку Burberry в клітинку, віддавши таким чином данину поваги Шотландії, джинси кльош (нагадаємо, що це одна з трендових моделей цієї осені) та черевики Reiss.

До слова, верхній одяг, як у Кейт, однозначно варто взяти до уваги в останній місяць осені. Стильна й практична стьобана куртка не лише ефективно захистить вас від холоду, а й допоможе у створенні модних багатошарових образів.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали