Стало відомо, яку пораду одного разу дала Єлизавета II Кейт Міддлтон

Модний лайфхак

Не секрет, що Кейт Міддлтон завжди була улюбленицею покійної королеви Єлизавети II. Її Величність часто можна було побачити разом із дружиною принца Вільяма, а джерела королівської родини не раз розповідали про тісне спілкування двох жінок. Так, королева нерідко давала поради обраниці свого онука щодо поведінки на публіці.

До прикладу, папараці часто фотографували момент, коли сукні Кетрін підіймалися під час сильних поривах вітру. Єлизавета II порадила Кейт, аби до подола її суконь пришивали спеціальні ґудзики, які утримують спідницю своєю вагою. Королева і сама користувалась цим хитрим прийомом, тому подібних конфузів з нею ніколи не траплялося. У виданні express.co.uk зазначають, що першим купив такі ґудзики улюблений кутюр`є Її Величності Стюарт Парвін.

«Краса одягу ручної роботи в тому, що він сидить як треба, але, звичайно, у нас є кілька хитрощів у рукаві. Я просто вшиваю кілька обтяжувачів в поділ її суконь і пальт, і вони красиво сидять і не підіймаються. Якщо вона носить легку шифонову спідницю, я пришиваю меншу свинцеву гирку розміром з горошину», — розповів Парвін в інтерв`ю Daily Mail у квітні 2012 року.

Тож, схоже, що Кейт дослухалася до поради королеви та згодом почала користуватися цим модним лайфхаком, аби уникнути незручних ситуацій з одягом.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали