Стало відомо, скільки коштуватиме коронація Чарльза III

Сума з великою кількістю нулів

Уже 6 травня відбудеться найгучніша подія не лише 2023 року, а й багатьох десятиліть — коронація Чарльза III. Її масштаб вимагає чималої суми грошей, яка зростає з кожним етапом підготовки. Напередодні інсайдер розповів виданню Mirror, що заходи з безпеки значно підвищили витрати. Попри заяви Чарльза III, що він прагне зробити монархію економічно ефективнішою, загальна вартість коронації британського короля становитиме 250 мільйонів фунтів стерлінгів.

Чарльз III

Понад 150 мільйонів фунтів необхідні для забезпечення роботи тисяч поліцейських і загонів охорони. Зокрема, для безпеки високопоставлених гостей було організовано навіть спеціальний графік управління повітряним рухом через страх, що кліматичні активісти можуть націлитися на приватні літаки. Інші 100 мільйонів фунтів будуть витрачені на підготовку церемонії та три дні святкування.

Коронація Єлизавети II, що відбулася у 1953 році, коштувала Великій Британії 1,57 мільйона фунтів стерлінгів — близько 47 мільйонів фунтів стерлінгів у сучасному розрахунку. Загрози безпеці, що постійно зростають, і серія запланованих внутрішніх протестів призвели до того, що витрати на цьогорічну подію під кодовою назвою «Операція "Золота куля"» значно перевищили попередні оцінки в 100 мільйонів фунтів стерлінгів.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали