Стало відомо, коли вийдуть відверті мемуари принца Гаррі

Довгоочікувана розповідь принца про королівське життя

Мемуари 38-річного герцога Сассекського будуть опубліковані 10 січня 2023 року, повідомляє People, посилаючись на джерело The New York Times. Випуск книги відбудеться приблизно через 18 місяців після оголошення Penguin Random House про партнерство в липні 2021 року.

Варто зазначити, що представник герцога Сассекського відмовився від коментарів.

Повідомляється, що дата виходу книги була перенесена з кінця цього року на наступний після смерті королеви Єлизавети II 8 вересня.

Очікується, що мемуари охоплять найцікавіші періоди життя принца: від дитинства Гаррі до виконання ним військового обов’язку в Афганістані та становлення його як чоловіка і батька.

«Я пишу це не як принц, яким я народився, а як людина, якою я став», — заявляв принц раніше. «За ці роки я носив багато титулів як у прямому, так і в переносному значенні, і я сподіваюся, що, розповідаючи свою історію — про злети та падіння, помилки, засвоєні уроки, я зможу допомогти показати, що незалежно від того, звідки ми родом, у нас більше спільного, ніж ми думаємо».

«Я дуже вдячний за можливість поділитися тим, що я дізнався протягом свого життя, і дуже радий тому, що люди прочитають точну та цілком правдиву розповідь про моє життя з перших вуст», — додав Гаррі.

Крім того, видавець назвав текст Гаррі «інтимним» і «сердечним» поглядом на «досвід, пригоди, втрати та життєві уроки, які допомогли сформувати його».

Очікується, що кошти від продажу книги будуть передані на благодійність.


Реклама

Популярні матеріали

Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


Які босоніжки на підборах обрати для повсякдення


Як лімфодренажні стрибки допомагають позбутися набряків


Читайте також
Популярні матеріали