Стало відомо, хто представлятиме Україну на конкурсі Miss Grand International 2023 у В’єтнамі

Переможниця національного конкурсу «Королева України»

Оргкомітет конкурсу «Королева України» оголосив ім`я переможниці. За результатами голосування національного журі цього року представляти нашу країну на Miss Grand International 2023 у В’єтнамі буде 19-річна модель та студентка Міжрегіональної академії управління персоналом Юлія Клименко. Дівчина народилася та виросла в Києві. Вільно володіє трьома іноземними мовами. Захоплюється фігурним катанням та кікбоксингом. У вільний від навчання час допомагає безпритульним тваринам. 

Міс України

Цього року відбір дівчат проходив в онлайн-форматі, щоб зробити можливою участь українок, які зараз перебувають у різних куточках світу.

«Конкурс Miss Grand International — один з найпрестижніших у світі. Сьогодні це вже не тільки дефіле у купальнику. Це культурна подія, на якій зустрічаються представники різних країн світу. Це ще один майданчик, на якому Україна може заявити про себе. Розповісти про нашу культуру та традиції, зробити більш помітними витвори українських дизайнерів одягу та аксесуарів. Крім того, цього року Miss Grand International заявив тему конкурсу STOP WAR. Голос нашої представниці має прозвучати голосно, щоб через особисту історію викликати емпатію в журі та представниць інших країн. Так працює культурна дипломатія», — каже голова журі конкурсу «Королева України» Андре Тан.

Міс України

«Це надзвичайно важливий крок у моєму житті. Я дякую всім за підтримку. Особливо моїй мамі, яка завжди готова прийти на допомогу. Наступний крок — перемога на міжнародному етапі Miss Grand International 2023. Я хочу розповісти про нашу країну на весь світ: показати красу національного костюму та майстерність наших талановитих сучасних дизайнерів. І, звичайно, нагадати світу про страшну війну, яку веде проти нашої країни Росія. Багато хто з учасниць говорить про важливість "миру у всьому світі", але не кожна розуміє цінність цих слів так, як я», — каже Юлія.

Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали