ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

Стало відомо ім’я переможниці шоу «Танці з зірками»

За кубок змагалися Ксенія Мішина, Вікторія Булітко та Анна Різатдінова

Фото: tsn.ua

Рейтинг статьи / 0
3 5 2

24 листопада на телеканалі «1+1» відбувся грандіозний фінал шоу «Танці з зірками», на який завітало чимало артистів. Так, зі своїми хітами цього вечора виступили NK, Maruv, Тіна Кароль, Юлія Саніна, Макс Барських, «Время и Стекло» та Dzidzio. Однак найбільш очікуваним для глядачів був момент оголошення переможців нового сезону танцювального шоу.

Фінал запам’ятався запеклою жіночою боротьбою: за заповітний кубок змагалися Анна Різатдінова, Вікторія Булітко та Ксенія Мішина. Кожна пара продемонструвала прем’єрний номер, улюблену постановку глядачів і «Танець за життя».

За результатами оцінок глядачів та суддів переможцями «Танців зі зірками 2019» стали Ксенія Мішина та Женя Кот. Друге місце дісталося Анні Різатдіновій і Олександру Прохороу, третє — Вікторії Булітко та Дмитру Дікусару.

«Я не вірю! Хочу подякувати всім, хто працює тут і творить цю феєрію. Судді, ви завжди були головними мотиваторами для нас. Дякую родині, яка мене підтримувала, головному моєму мотиватору і найціннішій людині у житті — моєму сину. І Євгену, бо я так хотіла, щоб він переміг», — прокоментувала перемогу Ксенія Мішина. 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«Мне нравятся вызовы, а Мадонне нравится испытывать людей. На этом мы и сошлись», — Франсиско Гомес дал интервью ELLE.UA