Стали відомі нові подробиці смерті Гаспара Ульєля

Фатальна помилка

Учора ввечері, 19 січня, стало відомо, що з життя пішов французький актор Гаспар Ульєль. Зірка кінематографа помер у віці 37 років через нещасний випадок на гірськолижному курорті Ла-Роз`єр в Савойї. Він зіштовхнувся з іншим лижником на схилі. Актора доправили до місцевої лікарні непритомним, але лікарям так і не вдалося його врятувати. Інші подробиці загибелі Гаспара залишалися невідомими.

Через деякий час журналісти змогли з`ясувати детальну інформацію про обставини. Повідомляється, що Ульєль приїхав на гірськолижний курорт із коханою Гаель П`єтрі та їх спільним сином Орсо. У горах вони хотіли відзначити день народження хлопчика, якому днями виповнилося шість років. У своєму Instagram Гаель навіть встигла поділитися зворушливим відео, як малюк впевнено спускається засніженими схилами.

Експерти заявляють, що фатальною помилкою, що призвела до смерті актора, стала відсутність захисного шолома. Як повідомляє прокурор міста Альбервіль Ан Гаш, зіткнення сталося при повороті направо на вершині однієї з гірськолижних трас. Другий лижник не постраждав, обмежившись лише забоями. Він також залишався з Гаспаром до прибуття бригади швидкої допомоги.

«Ці траси доступні для лижників з різним рівнем підготовки і не становлять особливої складності, особливо для досвідчених гостей. До того ж, погода в той день була ясна», — коментують представники курорту Ла-Роз`єр.


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали