Співзасновниці Pro Retreats Ірина Науменко та Наталія Роля стануть спікерками ELLE Active Forum і розкажуть про важливі кроки до ментального благополуччя

Квитки вже у продажу!

13 квітня в UNIT.CITY у Києві відбудеться восьмий міжнародний форум ELLE Active Forum для амбітних дівчат. В умовах війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися і навчитися жити в нових реаліях. У цьому допоможе форум і запрошені спікери, серед яких відомі люди зі світу моди, бізнесу та медіа. Одними зі спікерів на ELLE Active Forum цього року стануть Ірина Науменко та Наталія Роля — співзасновниці Pro Retreats.  

Тема виступу: «Чому зараз важливо піклуватися про власне ментальне здоров’я»

Ірина та Наталія під час виступу розкажуть про:

шлях від кар’єрних перегонів до культури дбайливого ставлення до себе;

кроки до ментального благополуччя: від психотерапії до відчуття гармонії;

що можна встигнути за три дні, або як ретрити сприяють формуванню здорових звичок. Практичні кейси команди PRO Retreats;

невеликі зміни з великим впливом (деталі мають значення).

«Ми шалено пишаємось тим, що в PRO Retreats створюємо та організовуємо глибинні трансформаційні ретрити для жінок в Україні. Наші комплексні програми дають можливість учасницям відновитися на всіх рівнях — емоційному, психологічному та ментальному. Від йоги та медитації до освітніх воркшопів з нутриціології та коучингових сесій, де кожен аспект допомагає отримати максимум знань та користі, відновити сили та рухатися вперед. У час тотальної невизначеності піклуватися про себе, щоб залишатися в ресурсі, — це також важлива робота. Ми віримо, що ментальне здоров’я — це не забаганка, а необхідність, яка дозволяє нам бути більш продуктивними, врівноваженими та щасливими. Наші ретрити відкриті для всіх, кому потрібна така допомога», — розповідають Ірина та Наталія.

Спікерки обіцяють під час виступу згадати практичні кейси: про те, що змусило їх після першого року повномасштабної війни зняти життя «з паузи», акумулювати сили та створити саме такий проєкт, що допомагає учасницям віднайти власні внутрішні опори й набути унікальний досвід. Поділяться відгуками та планом Б, який краще не використовувати, але треба мати всім.

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. Партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2500 грн за стандартним квитком та 5500 грн — за VIP-квитком. Косметичні подарунки надає  Artdeco.

Настрій забезпечить німецьке ігристе Latinium.

Стежте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму, щоб першими дізнатися імена спікерів форуму у 2024 році.

Придбати квиток можна за посиланням. Традиційно форум також можна буде подивитися онлайн.  

Партнер форуму вже підготував для вас подарунок — промокод на шопінг ELLE2024, який дарує знижку 20% на нові колекції та 10% на товари з розпродажу в інтернет-магазині ANSWEAR.UA. Промокод діє до 31.05.2024 включно та може бути використаний лише один раз.

Дивіться, як проходив попередній форум, у відео та за посиланням.

Увага! У разі повітряної тривоги всі учасники форуму мають прослідувати до укриття цивільного захисту, розташованого на території UNIT.City.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали