Соліста Red Hot Chili Peppers помітили в компанії української акторки

Фотодокази

Слідом за Леонардо Ді Капріо та Джиджі Гадід у Мережі обговорюють нову пару. У центрі уваги опинився соліст рок-гурту Red Hot Chili Peppers Ентоні Кідіс. Відомого музиканта побачили в компанії 25-річної української актриси Марини Мазепи. Про це повідомляє Daily Mail.

Кідіса та Мазепу побачили за обідом в одному з ресторанів Лос-Анджелесу, після чого вони вирушили на прогулянку. На фото, які можна переглянути за посиланням, помітно, що Ентоні та Марина тепло спілкуються та постійно усміхаються одне одному.

Зважаючи на значну різницю у віці, прихильники здивувалися побаченню Кідіса та Мазепи.

Натомість варто зазначити, що 60-річний музикант часто зустрічається із жінками, які набагато молодші за нього. Так, у період з 2004 по 2008 рік Ентоні зустрічався з моделлю Гезер Крісті, з якою у нього є спільний 14-річний син Еверлі. Після цього у Кідіса був дворічний роман з австралійською моделлю Геленою Вестергаард, яка молодша за нього на 32 роки, а у 2015 році він зустрічався з бразильською моделлю Ванессою Мільомем.

Відомо, що Марина Мазепа родом з Конотопу. Дівчина з дитинства професійно займалася танцями та згодом пов’язала з ними своє життя, гастролюючи Європою. У 2018 році Мазепа переїхала до США, де вирішила стати акторкою.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали