Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створив колекцію футболок із віршами Сергія Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни

Ініціатива, що рятує життя

Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створив колекцію футболок — лейтмотивом стали фрази з віршів письменника Сергія Жадана, а тату-майстриня Марія Федорівна ілюструвала їх у мінімалістичному стилі. Колекція стала частиною ініціативи ПУМБ «Ми однієї крові», започаткованої з метою підтримки українського бізнесу та арту, допомоги українським захисникам і пораненим, просування донорства крові.

 «Любов варта всього», «Кохай, рибо, кохай», «Бути соняшником у полях Донбасу — це знати, як жити й за що помирати», «Щастя не оминеш» — ці цитати відгукнуться кожному своїми сенсами. Білі, чорні, бежеві кольори із вкрапленням червоного невидимою ниткою поєднують усіх нас бажанням жити й творити. Адже саме креатив підтримує віру українців у перемогу. Тому команда поєднала творчість письменника, рок-музиканта, волонтера Сергія Жадана з роботами сильної та жіночної водночас тату-майстрині Марії Федорівни.

Для кожного з нас це не просто одяг, а маніфест та можливість заявити: «У моїй крові вирує свобода, і я допомагаю тим, хто проливає за неї свою кров».

Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створює патріотичний мерч, який щодня рятує життя. 50% вартості кожного товару спрямовується громадським організаціям «ДонорUA», «Агенти крові» та «Госпітальєри» на закупівлю такмеду та обладнання для парамедиків, доставлення крові в гарячі точки.

«Наша місія — вчасно забезпечити пацієнтів якісними компонентами крові. Після повномасштабного вторгнення потреби у крові в Україні зросли на 60%. Аби повністю забезпечувати людей кров`ю, її має регулярно здавати принаймні мільйон донорів — приблизно втричі більше, ніж зараз. Тому популяризація й системність надання крові має стати для кожного українця й, зокрема, для бізнесу важливою опцією. Більше донорів крові = більше врятованих життів», — коментують у «ДонорUA».

Україна щодня втрачає чимало крові — наші захисники та захисниці проливають її на полі бою, страждають і мирні жителі. Знекровлюються бізнес та економіка, тому наше завдання — покращити культуру донорства в Україні й залучити якомога більше українців підтримати ініціативу не тільки фінансово, а й стаючи донорами крові для поранених військових та мирних мешканців нашої країни. Врятуймо разом більше життів!

Придбати мерч можна на офіційному сайті та в Інстаграм проєкту «Ми однієї крові».

Фотографи: Evgeniy Zinchenko, Churikov Vitalii

Стиліст: Olena Fokina

Mua: Lesya Dyakonova 

Моделі: Viktoriia Pazych, Denys Chaikovkyi

Одяг: маркетплейс українських брендів «ВСІ. СВОЇ», Mango


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


Читайте також
Популярні матеріали