Сінтія Ніксон прокоментувала стосунки своєї героїні Міранди з небінарною персоною

Акторка відповіла фанатам серіалу

Чимало глядачів серіалу «І просто так» — сиквелу «Секс і місто» — висловили невдоволення новою сюжетною лінією Міранди Хоббс, проте у змін у житті героїні є принаймні один активний прихильник — Сінтія Ніксон.

Головні героїні «І просто так»

55-річна лауреатка премії «Еммі», виконавиця ролі Міранди у продовженні культового серіалу зізналася, що є фанаткою того, як сценаристи адаптували класичних персонажів до 2022 року.

«Я думаю, що деяким людям не подобається бачити цих персонажів такими, проте мені подобається», — заявила акторка на шоу Дрю Берімора.

Міранда Хоббс

У новому епізоді Міранда сказала своєму чоловіку Стіву, що хоче розлучитися та продовжити свої стосунки з Че Діас. Після цієї сцени глядачі розділилися на два табори: ті, кому подобається введення небінарного персонажа, і ті, кому цікаво, чи справді Міранда готова перевернути з ніг на голову все у своєму житті заради роману.

«Міранда настільки приголомшена тим, що її приваблює Че, і тим, як її збиває з пантелику той факт, що Че покинула її, що вона стає Шарлоттою та починає виконувати правила», — пояснила Сінтія.

Акторка також відзначила, що називати сюжетну лінію Міранди кризою середнього віку — це давати негативну характеристику тому, що насправді було позитивним для її героїні.

«Із криз виникають дійсно великі речі. Ти вже не молодий і не старий, і в тебе ще є час упевнитися, що твоє життя саме таке, яким ти хочеш його бачити». 

Сінтія Ніксон і Сара Рамірез

Нагадаємо, що раніше Сінтія Ніксон зізналася, що спочатку не хотіла брати участь у зйомках «І просто так», однак саме расове та гендерне різноманіття сиквелу змусило її змінити свою думку. 

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали