Слухаємо новий альбом Бейонсе Cowboy Carter

Продовження культового Renaissance

Американська співачка Бейонсе випустила свій восьмий студійний альбом під назвою Cowboy Carter. Він став продовженням попереднього альбому — Renaissance, який вийшов у світ у 2022 році. 

Альбом складається з 27 треків, що поєднують жанри кантрі, блюзу та R&B. Серед виконавців, які долучилися до створення пісень, — Майлі Сайрус, Віллі Нельсон, Доллі Партон і Фарелл Вільямс. 

Окрім нових треків, Бейонсе додала до нового альбому й кілька каверів на культові хіти. До прикладу, зірка виконала трек The Beatles ‘Blackbird’, а також ‘Jolene’ від Доллі Партон, який та випустила ще у 1973 році. 

Співачка розповіла, що працювала над альбомом цілих п’ять років і він став результатом багатьох пережитих моментів у її житті. 

«Він народився з досвіду, який у мене був багато років тому, коли я не відчувала себе бажаною... Проте завдяки йому я глибше занурилася в історію кантрі-музики, вивчила наш багатий музичний архів. Зараз мені приємно бачити, як музика може об`єднати стільки людей у всьому світі, підсилити голоси тих, хто присвятив їй частину свого життя, досліджуючи нашу музичну історію», — поділилася Бейонсе.

Виконавиця додала, що альбом — це виклик собі. «Критика, з якою я стикнулася, коли вперше увійшла в цей жанр, змусила мене пройти через чимало обмежень. Act II — це результат виклику самій собі». 

Усього за кілька днів Cowboy Carter побив рекорди музичних платформ Spotify та Apple Music, отримавши «найбільше в історії транслювань у перший день виходу альбому».

А особливо приємним бонусом стала залученість до створення анонсу альбому українського бренду. Так, на деяких світлинах, які Бейонсе опублікувала у своєму Instagram, вона постала в ковбойському капелюсі від Ruslan Baginskiy.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали