Слухаємо новий альбом Бейонсе Cowboy Carter

Продовження культового Renaissance

Американська співачка Бейонсе випустила свій восьмий студійний альбом під назвою Cowboy Carter. Він став продовженням попереднього альбому — Renaissance, який вийшов у світ у 2022 році. 

Альбом складається з 27 треків, що поєднують жанри кантрі, блюзу та R&B. Серед виконавців, які долучилися до створення пісень, — Майлі Сайрус, Віллі Нельсон, Доллі Партон і Фарелл Вільямс. 

Окрім нових треків, Бейонсе додала до нового альбому й кілька каверів на культові хіти. До прикладу, зірка виконала трек The Beatles ‘Blackbird’, а також ‘Jolene’ від Доллі Партон, який та випустила ще у 1973 році. 

Співачка розповіла, що працювала над альбомом цілих п’ять років і він став результатом багатьох пережитих моментів у її житті. 

«Він народився з досвіду, який у мене був багато років тому, коли я не відчувала себе бажаною... Проте завдяки йому я глибше занурилася в історію кантрі-музики, вивчила наш багатий музичний архів. Зараз мені приємно бачити, як музика може об`єднати стільки людей у всьому світі, підсилити голоси тих, хто присвятив їй частину свого життя, досліджуючи нашу музичну історію», — поділилася Бейонсе.

Виконавиця додала, що альбом — це виклик собі. «Критика, з якою я стикнулася, коли вперше увійшла в цей жанр, змусила мене пройти через чимало обмежень. Act II — це результат виклику самій собі». 

Усього за кілька днів Cowboy Carter побив рекорди музичних платформ Spotify та Apple Music, отримавши «найбільше в історії транслювань у перший день виходу альбому».

А особливо приємним бонусом стала залученість до створення анонсу альбому українського бренду. Так, на деяких світлинах, які Бейонсе опублікувала у своєму Instagram, вона постала в ковбойському капелюсі від Ruslan Baginskiy.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали