Скільки Марго Роббі заробила за фільм «Барбі»

Величезна сума за фільм-рекордсмен

Кінокартина «Барбі» з австралійською акторкою Марго Роббі в головній ролі стала однією з найкасовіших фільмів 2023 року та може похвалитися другим за касовими зборами місцем в історії студії Warner Bros., зібравши понад 1 мільярд доларів. Публіці було цікаво, який гонорар отримали творці стрічки. І Variety вдалося дізнатися цю інформацію.

Марго Роббі

Згідно з виданням, заробіток Марго Роббі складає 50 мільйонів доларів, відповідно до контракту. Ця сума охоплює як гонорар зірки, так і додаткові бонуси за неймовірні результати фільму в прокаті. Також зазначимо, що Марго не лише виконала роль Барбі, а спродюсувала кінострічку через свою компанію LuckyChap Entertainment. Саме Роббі особисто обрала Ґрету Ґервіг режисеркою.

Зазначимо, що Марго Роббі стала відомою завдяки ролі у фільмі Мартіна Скорсезе «Вовк з Волл-стріт», а її екранними хітами стали «Загін самогубців» і «Одного разу в Голлівуді». Акторка двічі була номінована на премію «Оскар» за свої ролі у фільмах «Я, Тоня» та «Сенсація». Однак жодна із цих картин не змогла навіть наблизитися до касових зборів «Барбі».


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали