Скарлетт Йоганссон подала до суду на застосунок зі штучним інтелектом

Гучна справа

Американська акторка Скарлетт Йоганссон подала позов до суду проти застосунку зі штучним інтелектом за незаконне використання її імені та обличчя у рекламі. Як повідомляє видання Variety, напередодні у Мережі зʼявилося відео від Lisa AI: 90s Yearbook & Avatar — додатку для створення зображень з ШІ. У ролику використано архівне відео із залаштунків знімання фільму «Чорна вдова», на якому акторка каже: «Як справи? Це Скарлетт, і я хочу, щоб ви пішли зі мною».

Скарлетт Йоганссон

Далі зображення змінюється на фото, згенероване штучним інтелектом, а закадровий голос, що також імітує Йоганссон, пояснює:

«Додаток не обмежується лише аватарами. Ви також можете створити зображення з текстом і навіть свої ШІ-відео. Я думаю, ви не можете втратити цей шанс».

Дрібний шрифт під рекламою зазначає, що зображення були створені Lisa AI і Скарлетт Йоганссон не має до них жодного відношення.

Скарлетт Йоганссон

Однак адвокат акторки Кевін Йорн переконаний, що цей скандал повинен бути перенесений у юридичну площину. Про це він заявив Variety.

«Ми не сприймаємо таке легковажно. Згідно з нашим звичайним планом дій у цих обставинах, ми будемо вирішувати цю проблему за допомогою всіх засобів правового захисту, які у нас є».


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Etnodim присвятив вишиванки країнам, які допомагають Україні...


Читайте також
Популярні матеріали