Скарлетт Йоханссон владнала конфлікт з Disney

На яких умовах це відбулося, обидві сторони розголошувати не стали

Скарлетт Йоханссон врегулювала суперечку зі студією Disney щодо свого гонорару за фільм «Чорна вдова». Про це повідомляє медіа The Hollywood Reporter. 

«Радію, що ми владнали всі розбіжності з Disney. Неймовірно пишаюся тією роботою, яку ми виконали разом за ці роки, і мені надзвичайно сподобалися мої творчі стосунки з командою», — розповіла акторка. 

Скарлетт Йоханссон також додала, що чекає на продовження співпраці в майбутньому. 

Водночас голова студії Disney Алан Бергман зауважив, що задоволений досягненням взаємної угоди з акторкою та очікує на співпрацю в майбутніх проєктах, враховуючи фільм «Башта терору».

За словами The Hollywood Reporter, владнання конфлікту завершило тривалу PR-боротьбу акторки проти Disney. Суперечка могла мати серйозні наслідки для всієї індустрії Голлівуду. 

Зазначимо, в липні Скарлетт Йоханссон подала позов на Disney, адже вважає, що студія пожертвувала касовими зборами фільму «Чорна вдова» задля того, щоб збільшити кількість користувачів стримінгового сервісу Disney+. За перші вихідні кінострічка зібрала 117 мільйонів доларів, за другі — 26 мільйонів доларів. Національна асоціація власників кінотеатрів США припускає, що таке різке падіння сталося саме через реліз на платформі Disney+. Через це акторка й втратила частину свого можливого доходу. Disney заявив, що виплатив Скарлетт Йоханссон 20 мільйонів доларів за «Чорну вдову». 

Акторку підтримали працівники кіноіндустрії, зокрема володарка премій «Золотий глобус» і BAFTA Джеймі Лі Кертіс, зірка серіалу «ВандаВіжен» Елізабет Олсен та продюсер Джейсон Блюм.

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы