МЕГАН МАРКЛ В GIVENCHY НА КОРОЛЕВСКИХ СКАЧКАХ В...

ОБРАНО НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ 2017 РОКУ

ПИППА МИДДЛТОН — БУДУЩАЯ «ПРИНЦЕССА...

«НЕ МОГУ НА ЭТО СМОТРЕТЬ», – МЕЛАНИЯ ТРАМП...

ПРИНЦ ЧАРЛЬЗ ПРИДУМАЛ НЕОБЫЧНОЕ ПРОЗВИЩЕ ДЛЯ...

Скандал набирає обертів: як актори серіалу «Секс і місто» пересварились

До сварки долучилась Крістін Девіс та Віллі Гарсон, який зіграв Стенфорда

Останні кілька днів преса обговорює заяву Сари Джессіки Паркер про те, що третього фільму «Секс та місто» не буде, і винна в цьому Кім Кетролл. Паркер також розповіла в інтерв’ю, що вона дуже засмучена через це, адже сценарій вже готовий і всі актори, крім Кетролл, погодились зніматись.

Відповідь Кім (aka Саманта Джонс) не забарилась: акторка заявила, що Сара Джессіка «могла б бути приємнішою» у своїх заявах. Більше того, 61-річна Кетролл вважає, що її партнеркам за серіалом варто було б просто «побажати їй успіху» і зрозуміти її небажання зніматись у продовженні фільму.

До перепалки долучився і Віллі Гарсон, який у серіалі зіграв друга-гея Керрі Бредшоу – Стенфорда. Як і на екрані, Гарсон підтримав Паркер та спародіював Кетролл у своєму twitter: «Дорогі фанати! Лише тому, що я така «токсична», я 6 місяців вела переговори про зйомки, не змогла домовитись, а потім просто заявила, що і не збиралась зніматись».

Скандал прокоментувала і Крістін Девіс, відома за роллю Шарлотти в серіалі. Щоправда, акторка вирішила бути більш дипломатичною і просто опублікувала в Instagram фото з підписом: «Мені дуже шкода, що ми не зможемо зняти третю частину фільму, оскільки сценарій дійсно чудовий. Я б хотіла показати фінальну частину, яка завершує історію кожного персонажу. Дякую за любов та підтримку всім нашим фанатам!». Від коментарів утрималась Сінтія Ніксон, котра у серіалі зіграла прагматичну юристку Міранду.

Это официально: продолжения «Секса в большом городе» не будет

Ким Кэтролл ответила на обвинения Сары Джессики Паркер

Фанати серіалу «Секс і місто» пропонують «вбити Саманту Джонс» і зняти третій фільм без неї

Загрузка...