Син Єлизавети ІІ принц Ендрю позбувся титулів після звинувачень у зґвалтуванні

Він  втратив право називатися «Його Королівська Високість». 

Син королеви Єлизавети II принц Ендрю склав із себе військові титули та королівські обов`язки з патронажу. Про це повідомив Букінгемський палац. Також принц Ендрю втрачає право називатися «Його Королівська Високість». 

«Зі згоди та схвалення королеви герцог Йоркський складає із себе військові титули та королівські опікунські обов`язки», — повідомляється в заяві палацу. 

Букінгемський палац оприлюднив заяву після того, як американський суд вирішив продовжити розгляд цивільного позову проти принца. Вірджинія Джуффре звинуватила герцога Йоркського в сексуальному насильстві — вона стверджує, що Ендрю її зґвалтував, коли вона була ще неповнолітньою. 

«Герцог Йоркський надалі не виконуватиме жодних державних обов`язків і захищатиме себе в цій справі як приватна особа», — йдеться у заяві.

Сам принц Ендрю категорично відкидає всі звинувачення. Він наполягає на тому, що навіть не зустрічав дівчину. 

Нагадаємо, американка Вірджинія Джуффре раніше заявила, що в підлітковому віці стала жертвою сексуальної експлуатації й жорстокого поводження з боку фінансиста Джеффрі Епштайна та його спільників. За словами дівчини, їй доводилось надавати сексуальні послуги друзям мільярдера. Серед них були багаті бізнесмени, вчені та інші відомі й заможні люди, зокрема принц Ендрю. Адвокати принца Ендрю акцентували увагу на тому, що за судовою угодою 2009 року, Вірджинія Джуффре отримала від Епштайна відступні й зобов`язалася ні з ким не позиватися до справи, пов`язаної з ним.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали