Сила єдності: благодійні ініціативи на підтримку України

Важлива підтримка

Протягом 10 місяців українці об’єднуються, аби перемогти спільного ворога. Підтримуючи одне одного, у нашій постійній рубриці про благодійні ініціативи, ми не припиняємо розповідати про всіх небайдужих та закликаємо долучатися до допомоги тим, хто її потребує.

Тепло дітям із прифронтових територій

Усі небайдужі можуть долучитися до благодійного проєкту «Зігрівай» та допомогти щонайменше двом тисячам дітей із прифронтових міст і сіл Запорізької та Харківської областей, які через ворожі обстріли тижнями живуть без електрики та опалення. Щоб забезпечити їх базовими теплими речами, благодійний фонд «Клуб Добродіїв» створив інтернет-крамничку, де кожен може подарувати дітям тепло.

Допомогти дітям зігрітися просто: для цього на сайті проєкту потрібно придбати теплий спальний мішок, грілку чи шапку або одразу весь комплект. Такий набір стане в пригоді вдома, коли вимикають опалення, зігріє в укритті під час повітряної тривоги чи обстрілу, а в разі евакуації гарантує дитині облаштування теплого спального місця. 

БФ «Клуб Добродіїв» планує зібрати 4 100 000 гривень на закупівлю теплих речей, які передасть родинам з дітьми у прифронтових населених пунктах.

У Чернігові відкрили кризову кімнату для постраждалих від насильства

Проблема насильства стосовно жінок широко розповсюджена у світі та в Україні. Тому в Чернігові розпочала роботу кризова кімната для постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства. Центр відкрито за фінансової підтримки косметичного бренду Avon разом з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення.

Кризова кімната — це безпечне місце для цілодобового перебування, де постраждалі від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства можуть отримати прихисток від кривдників на період від 10 до 20 днів, а також одержати первинну психологічну допомогу. У центрі одночасно можуть перебувати до 10 осіб.

Кризова кімната відповідає санітарно-гігієнічним нормам і має все потрібне для тимчасового проживання: кухню, ванну, спальні, набори постільної білизни, рушників, гігієнічних засобів. Помешкання також пристосоване для осіб з інвалідністю та жінок з дітьми. 

Адресу кімнати в Чернігові не розголошують з метою безпеки. Щоб скористатися її послугами, постраждалі мають звернутися до поліції або соціальних служб, після чого їм одразу допоможуть.

Благодійний розіграш від Guzema Fine Jewelry  

Прикраси несуть у собі особливу енергетику та спогади, складаючи основу гардероба кожної жінки. Саме тому Guzema Fine Jewelry створив базовий ювелірний гардероб із шести прикрас-бестселерів, аби порадувати когось із вас у переддень Нового року.

На зібрані кошти фонд Guzema Fine Jewelry придбає п’ять дронів DJI Mavic 3 для військових. Запити на них приходять постійно, адже це одна з ключових потреб на фронті, що допомагає хлопцям з розвідкою. Тож наша мета — 575 000 грн за три тижні. Деталі участі за посиланням

Мобільний застосунок для навчання дітей без світла та Інтернету

Команда українських розробників з віртуальної школи Unicorn School створила перший у світі мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, що дозволяє продовжувати навчатися навіть під час блекауту. Завдяки функції розумного завантаження навчальний матеріал з усіх предметів кожного дня дистанційно завантажується вчителями просто в пристрій, а дитина має змогу вже в додатку вчити уроки навіть без світла та Інтернету. Також учень може виконувати домашні завдання в додатку, який автоматично відправить їх на перевірку вчителю одразу ж після відновлення звʼязку з Інтернетом.

При цьому в учня залишається доступ до підручників та понад 17 000 інших методичних матеріалів. Дитина залежно від ситуації може обрати, який предмет учити саме зараз, не привʼязуючись до розкладу, а після кожного пройденого уроку є перевіркові завдання. Навчання в застосунку школи Unicorn проходить у форматі комп’ютерної гри.

Навчання учнів з 5-го по 11-й клас проходить за ліцензією та програмою, яка відповідає всім вимогам Міністерства освіти і науки України. Школярів готують до складання ДПА та ЗНО, а в разі успіху вони отримують атестат державного зразка.

Завантажити застосунок та зареєструвати дитину в школі можна для платформ IOS та Android на сайті розробників

Kids for kids

Kids for kids — проєкт від організації «Київ Волонтерський», що дозволить малюкам, які зараз перебувають далеко від війни, скласти спокій і турботу в коробку та відправити своїм ровесникам в Україну. Тому що ніхто не розуміє дітей так, як інші діти. 

Кожна дитина, яка хоче підтримати іншу дитину в Україні, може зібрати свою коробочку. Покласти туди все, що показав би найкращому другу. Усе, що хотів би собі. Іграшки, блокноти для секретів, шкарпетки із супергероями, дорогий серцю камінчик чи мушлю з далекого пляжу, ласощі чи написаний від руки лист із контактом для зворотного зв’язку. Будь-що, що об’єднає два далекі, але такі близькі світи. Що допоможе відчути свято і бути просто дітьми, яким шлють тепло і любов у святкових коробках.

Підтримати ініціативу можна за посиланням


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали