Шинейд О'Коннор прийшла на похорон сина у рожевому спортивному костюмі

Співачка здивувала всіх присутніх

У минулі вихідні співачка Шинейд О`Коннор поховала свого 17-річного сина Шейн, який наклав на себе руки після втечі з психіатричної лікарні. На жалобну церемонію у Дубліні зібралося приблизно 50 людей. О`Коннор прийшла в яскравому рожевому спортивному костюмі, здивувавши своїм зовнішнім виглядом усіх присутніх. Фото можна знайти за посиланням. Серед тих, хто прийшов попрощатися з хлопчиком, був і батько Шейна — ірландський продюсер та виконавець Донал Ланні.

На своїй сторінці в Twitter Шейнд написала, що похорон відбувся за індуїстською традицією, адже так хотів би її син.

«Ми попрощалися з нашим чудовим ангелом Шейні. Дуже гарна індуїстська церемонія. Шейну це сподобається. Я поклала йому біля труни кілька пачок цигарок на випадок, якщо їх не буде на небі», - написала зірка.

Нагадаємо, що про смерть Шейна стало відомо за два дні після того, як він зник. Востаннє його бачили 7 січня вранці у районі Таллахт у Дубліні. Його тіло знайшли 8 січня. Шинейд активно шукала сина. Протягом двох днів вона намагалася зв`язатися із Шейном усіма можливими способами, у тому числі й через соціальні мережі, проте її пошуки виявилися безрезультативними.


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали