«Щось потенційно бентежне». Г’ю Джекман переніс дві біопсії

Актор звернувся до прихильників

Австралійський актор, відомий завдяки ролі Росомахи у фільмах «Люди Ікс», Г’ю Джекман кілька разів лікувався від базаліоми — форми раку шкіри. Напередодні він розповів у Twitter, що пройшов нові тести на рак шкіри, та закликав своїх шанувальників наносити захист від сонця.

Х‘ю Джекман

На відео Г’ю Джекман постав перед прихильниками з гіпсом на кінчику носа та пояснив, що лікар помітив щось «потенційно бентежне».

«Я хотів, щоб ви почули це від мене у разі, якщо хтось побачить мене на вулиці чи що там ще. Мені щойно зробили дві біопсії», — сказав Джекман.

Актор додав, що базаліома, клітини якої йому вперше видалили у 2013 році, є «найменш небезпечною» з усіх форм раку шкіри.

Х‘ю Джекман

«Якщо я можу скористатися цією нагодою, щоб нагадати вам, що для тих із нас, хто живе в північній півкулі, наближається літо. Будь ласка, використовуйте сонцезахисний крем. Як би ви не хотіли засмагати, повірте мені, це просто не варто того».

Як повідомляє видання The Times, базаліома є найпоширенішою формою раку шкіри. За оцінками Skin Cancer Foundation, щороку в США діагностують 3,6 мільйона випадків.

У 2015 році Г’ю Джекман зізнався, що був приголомшений своїм діагнозом, хоча він є поширеним серед австралійців.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали