Шакіра вперше розповіла, як пережила розрив із Жераром Піке

Одкровення співачки

 

На початку червня стало відомо, що Жерар Піке зрадив Шакірі, з якою він був у стосунках протягом 11 років. І поки футболіст не соромиться публічно демонструвати свої почуття до нової дівчини, Шакіра готується до запеклої боротьби в суді. Про розрив з екскоханим співачка розповіла у новому номері американської версії журналу ELLE.

«Важко говорити про це, адже ми все ще у процесі. Також важко через те, що я у фокусі спостереження, так само як і мої діти. Нас постійно супроводжують папараці... Я намагаюся захистити дітей від цього», — розповіла Шакіра.

Виконавиця зізналася, що ситуація з розлученням здається їй страшним сном.  

«Але ні. Це все — реальність. І розчарування від цього теж є реальним. Так само як і від того, що  стосунки з батьком моїх дітей, які я вважала сакральними й особливими, знецінені та вульгаризовані через ЗМІ», — говорить Шакіра.  

Шакіра розповіла, що багато чим пожертвувала заради стосунків із Жераром та завжди ставила їхніх спільних дітей на перше місце.

«Коли Мілан почав ходити до школи... я знала, що мої постійні подорожі та життя на кілька країн доведеться відсунути на другий план... Адже треба було підтримувати чоловіка і потім Сашу...

Як спортсмен Жерар хотів грати у футбол, розвивати кар’єру і заробляти титули. Я маю на увазі, що ми обоє розуміли, що або він розірве контракт із клубом та переїде зі мною до США, або я переїду в Барселону, відсунувши кар’єру на задній план. Це була моя жертва заради любові... Я це зробила», — зізналася зірка. 


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали