Сейм Латвії визнав Росію країною — спонсором тероризму

І закликав приєднуватися інші держави

Сейм Латвії затвердив заяву про те, що насильство Росії спрямоване на цивільних людей і здійснюється для досягнення політичних цілей, а тому є тероризмом, а сама Росія — державою, що підтримує тероризм. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті уряду.

Сейм Латвії визнав Росію країною-спонсором тероризму

«В Україні Росія обрала жорстоку, аморальну та незаконну тактику, використовуючи неточну та міжнародно заборонену зброю та боєприпаси, націлюючись на цивільних осіб та громадські місця з непропорційною жорстокістю», — говориться в заяві.

Сейм також зазначив, що з моменту повномасштабного вторгнення російських військ на територію України дванадцять мільйонів українців були змушені залишити свої домівки, а понад п’ять мільйонів — покинути свою країну. За цей час низка правозахисних груп і міжнародних моніторингових місій повідомили про звірства, вчинені російськими збройними силами проти мирного населення, включаючи тортури, зґвалтування, вбивства, депортації та масові утримання мирних громадян у так званих фільтраційних центрах.

Сейм Латвії визнав Росію країною-спонсором тероризму

Окрім цього, Латвія закликала інші держави визнати Росію країною — спонсором тероризму та обмежити видачу віз громадянам РФ і Білорусі.

Нагадаємо, що в липні відбувся міжнародний мирний мітинг під гаслом Russia Is A Terrorist State.


Реклама

Популярные материалы

Принц Вільям виступив із промовою вперше після смерті Єлизавети ІІ...


Княгиня Монако відвідала показ Louis Vuitton у стильному образі...


6 наймодніших сумок сезону


Читайте також
Популярні матеріали