Сестра Меган Маркл подала на неї до суду

Сімейна драма переноситься до зали засідань

Скандали довкола принца Гаррі та Меган Маркл переходять з публічного поля до судового. Зведена сестра Меган — Саманта Маркл подає на неї до суду за «наклеп, що ґрунтується на явно неправдивих і зловмисних заявах, зроблених перед аудиторією по всьому світу». Про це свідчать документи, отримані виданням ET.

Меган Маркл

Звинувачення Саманти стосуються славнозвісного інтерв’ю, яке принц Гаррі та Меган Маркл дали Опрі Вінфрі, а також книжки «Знайти свободу: Гаррі та Меган і створення сучасної королівської сім’ї», що вийшла у 2020 році. У позові стверджується, що коментарі Меган про сестру були «брехнею, яка була спрямована на знищення репутації [Саманти] та піддала її приниженню, ганьбі та ненависті у всесвітньому масштабі».

«Меган Маркл організувала кампанію з наклепу та знищення репутації та довіри до її батька і сестри, щоб зберегти й популяризувати неправдиву історію про її життя, створену для королівської сім’ї та ЗМІ».

Меган Маркл і принц Гаррі

Саманта заперечує заяви Меган про те, що вона кинула середню школу та змінила своє прізвище на Маркл після того, як у 2018 році вперше з’явилася новина про стосунки Меган і принца Гаррі.

Сестра скандальної герцогині вимагає розгляду справи у суді присяжних і відшкодування збитків у розмірі 75 000 доларів.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали