Сестра Майкла Джексона розкрила всю правду про свої стосунки з братом

Не все так просто

Американська співачка й акторка Джанет Джексон у новому документальному фільмі «Джанет Джексон» розповіла шокувальні подробиці своїх стосунків зі старшим братом — Майклом Джексоном: він знущався над нею через зайву вагу та вигадував образливі прізвиська.

Майкл і Джанет Джексон

Джанет розповіла, що почала набирати вагу під час зйомок у ситкомі «Хороші часи». Акторка зізналася, що дуже переживала через нову роль та заїдала стрес. Майкл сміявся над її зайвою вагою та обзивав сестру свинею, коровою та кобилою.

«Були часи, коли Майкл дражнив мене та обзивав. Свиня, кобила, корова. Він сміявся над цим. Я також сміялася, проте всередині мені було боляче. Коли хтось говорить, що ти забагато важиш, це впливає на тебе».

Майкл і Джанет Джексон

Джанет також зізналася, що щойно Майкл досягнув популярності, він зовсім перестав спілкуватися з сестрою. Під час зйомок кліпу Scream вони працювали по черзі: Майкл вимагав не пускати її до нього на майданчик.

Відмітимо, що незважаючи на холод між Джанет і Майклом Джексоном, дівчина поплатилася за його скандал своїми контрактами.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали