НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ФРАНЦУЗСКИЙ ПРИЕМ: 10 СПОСОБОВ СТАРЕТЬ КРАСИВО...

20 МЕЛОЧЕЙ, ИЗ КОТОРЫХ СОСТОИТ БОЛЬШАЯ ЛЮБОВЬ...

КУДИ ПІТИ: 7 ПОДІЙ ЦИХ ВИХІДНИХ

«ЕСЛИ У ТЕБЯ ЕСТЬ МОЗГИ, ТЫ ПРОСТО ОБЯЗАН ИХ...

Сергій Жадан випускає новий роман про війну на Сході України

«Інтернат» з’явиться друком наприкінці серпня у чернівецькому видавництві Meridian Czernowitz

Роман «Інтернат» розповідає про те, як змінилося життя людей, коли на Сході України почалась війна. «…Одного  разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь, – йдеться в анотації. – Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі…Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…».

«Інтернат – це одна з локацій роману. Але, разом із тим – це ще й метафора. Метафора світовідчуття, метафора загубленості, недолюбленості врешті-решт». На думку автора, «цю книгу добре було б прочитати людям, які ніколи не були на українському Сході, які складають своє враження про Донбас та українсько-російську війну виключно з повідомлень ЗМІ та загальних настроїв у соціальних мережах. Тим, хто готовий за електоральними відсотками побачити живі обличчя», - каже Жадан.

Старт продажів та автограф-сесія Сергія Жадана відбудеться 21 серпня в книгарні «Віват» (м. Харків, вул. Квітки-Основ’яненка, 2). Із 10:00 до 12:00 тут можна буде придбати «Інтернат» всього за 100 гривень (стандартна ціна – 145 грн.).

Перші презентації книжки відбудуться 9 вересня на VIII Міжнародному поетичному фестивалі  Meridian Czernowitz у Чернівцях, 13 вересня в Зеленому театрі в Одесі та 15 вересня у львівському Оперному театрі в рамках Форуму видавців.

Нагадаємо, що Сергій Жадан - український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст. Автор романів «Депеш Мод», «Месопотамія», поетичних збірок «Цитатник» та «Ефіопія». Його роман «Ворошиловград» став головною книгою десятиліття за версією ВВС Україна.

Лучшие книги для отпуска

Must read: бестселлер Уилла Гомперца «Что это вообще такое?»

12 новых книг для осенних вечеров

Загрузка...