ЯК ОФІСНЕ ЖИТТЯ ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ`Я НІГ?

ПРОЙДИТЕ ТЕСТ И УЗНАЙТЕ, ЧТО НУЖНО ВАШЕЙ КОЖЕ...

«Я НЕ ВЕРЮ В ТЕРМОЗАЩИТУ. ЕСЛИ ТЕМПЕРАТУРА...

ЕКАТЕРИНА КУХАР ПРОДЕМОНСТРИРОВАЛА ИДЕАЛЬНУЮ...

5 ЛЮБИМЫХ СРЕДСТВ УХОДА BEAUTY-БЛОГЕРА ЯНЫ...

Під дощем і майже без одягу: сексуальна румба Анни Різатдінової на «Танцях з зірками»

Виступ, який спантеличив навіть суддів

Фото: instagram/tanci1plus1,

Рейтинг статьи / 0
4 5 5

Напередодні на телеканалі «1+1» вийшов четвертий випуск шоу «Танці з зірками», темою якого було оголошено «Вечір кохання». Справжньою зіркою цього ефіру стала Ганна Різатдінова, яка разом з Олександром Прохоровим виконала сексуальну румбу під пісню Garou — I Put A Spell On You. Гімнастка вийшла на паркет в еротичному вбранні, яке з неї під час танцю зняв партнер. Пристрасний номер збентежив усіх членів журі.

Анна Різатдінова та Олександр Прохоров«Я почувався як у найдорожчому стриптиз-клубі, в якому тече дах. Мені сподобалося, це було дуже відверто», — прокоментував виступ Влад Яма.

Катерина Кухар також лишилася в захваті від постановки.

«Ви були як шампанське, в якого зірвало корок. Гадаю, що зараз всі чоловіки нашої країни добряче впріли», — наголосила прима-балерина.

Зрештою пара набрала максимальну кількість балів — 40 — і успішно очолила турнірну таблицю. А от у зоні ризику цього разу опинилися такі пари: Олена Кравець та Максим Леонов, Надія Матвеєва та Валерій Шохін, Даніель Салем та Юлія Сахневич. Зрештою за результатами оцінок суддів та глядацьких голосів шоу довелося покинути Надії Матвеєвій та Валерію Шохіну.

Як офісне життя впливає на здоров`я ніг?

Пройдите тест и узнайте, что нужно вашей коже

Чистый секс: Тина Кароль в роскошном корсете из жемчуга