«Секс — це зростання». Емма Стоун відповіла на критику еротичних сцен у фільмі «Бідолашні створіння»

Інтимні епізоди стали об`єктом дискусій ще на етапі знімань

Емма Стоун, яка зіграла головну роль у фільмі Йоргоса Лантімоса «Бідолашні створіння», відреагувала на критику інтимних сцен. В інтерв’ю BBC Radio 4 американська акторка пояснила, що еротичні кадри варто сприймати як частину становлення персонажа.

Кадр із фільму «Бідолашні створіння»

«Багато говорили про те, щоб відтворити досвід Белли. Секс — це, очевидно, величезна частина її зростання. Гадаю, як і для більшості людей у житті. Але я бачу, що для неї це лише один із багатьох аспектів, як і її відкриття нової їжі або філософії, подорожей і танців. Секс — це ще один аспект», — прокоментувала Емма Стоун.

За її словами, Белла не відчувала сорому і розглядала інтимні сцени чи оголення як щось повсякденне. Емма підкреслила, що поза сценою вона відрізняється від Белли й має інші погляди, але як акторка вона не мала права позбавляти своєї героїні значимої частини життя.

«Белла абсолютно вільна й не соромиться свого тіла. Вона не знає, що потрібно соромитися цих речей, приховувати щось або не занурюватися в новий досвід… Я не та людина, яка хоче весь час бути оголеною. Але я та, хто хоче вшанувати персонажа настільки повно, наскільки це можливо. Це частина її життя, тож хто я така, щоб стверджувати, що це має бути соромно?» — зазначила Стоун.

Кадр із фільму «Бідолашні створіння»

Варто зауважити, що одну з інтимних сцен у фільмі «Бідолашні створіння» все ж довелося переробити, оскільки вона порушувала британське законодавство, що могло призвести до заборони стрічки взагалі. У цьому епізоді головна героїня займалася проституцією в присутності дітей.

Читайте також: Що потрібно знати про фільм «Бідолашні створіння»


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали