Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну зустріч

Хитрі прийоми

Покійна королева Єлизавета II завжди чітко дотримувалась королівського етикету та завдяки цьому вміла грамотно уникнути навіть найнудніших зустрічей. Після смерті монархині її лакей Ян Скотт Хантер зізнався, як королеві вдавалося елегантно закінчити нецікаву зустріч чи уникнути співрозмовника.

Так, Хантер розкрив секретний код, який королева використовувала, щоб утекти від співрозмовника. За його словами, вона подавала своїм співробітникам таємний знак, після чого вони закінчували аудієнцію монархині.

Окрім цього, Єлизавета II використовувала помаду, за допомогою якої давала знак своїм фрейлінам, що час іти. Єлизавета II діставала губну помаду і наносила її на губи без дзеркала, що і було сигналом її готовності залишити захід або закінчити розмову, яка їй набридла.

В арсеналі королеви був і ще один прийом, під час якого вона використовувала сумку. Коли Єлизавета ІІ переміщала її з руки в руку, це означало, що монархиня хотіла завершити розмову. Зазвичай у такий момент хтось із підлеглих королеви мав підійти та допомогти Її Величності ввічливо покинути розмову. Такий прийом королева використовувала, коли хотіла піти з банкету чи урочистої вечері.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали