ROXOLANA записала альбом колядок у дуетах з MONATIK, KAZKA, Володимиром Дантесом та іншими артистами

Кошти за прослуховування альбому перерахують на підтримку важкохворих дітей

Напередодні Різдва співачка і сонграйтерка ROXOLANA випустила музичний альбом «настрій: колядувати». У ньому зібрано 8 колядок, а також віншування — традиційні різдвяні побажання щастя і добра.

У записі альбому взяли участь відомі українські виконавці: MONATIK, гурт KAZKA, Володимир Дантес, Пилип Коляденко, фольклористка та переможниця проєкту «Голос країни 12» Марія Квітка. Також у колядці «Добрий вечір тобі, пане господарю» використано семпл голосу Тіни Кароль з однойменної колядки, записаної співачкою раніше.

Окрім альбому, ROXOLANA створила разом з усіма артистами відеопроєкт «настрій: колядувати», прем’єра якого ексклюзивно відбудеться 17 грудня о 20:00 на музичному каналі MEGOGO LIVE та медіасервісі MEGOGO.   

«У моїй родині кожне Різдво супроводжується колядками — ми завжди збираємось за великим столом і співаємо разом. Коли я думала про те, яким буде Різдво зараз, коли Україна воює, втрачає найкращих людей, коли ми всі переживаємо дуже складні часи, то мріяла про те, як всі зможуть об’єднатися і хоча б на один вечір зібратися, разом заспівати давніх колядок, завіншувати, побажати одне одному щастя, миру і загадати те головне бажання, про яке ми всі так мріємо, — зізнається ROXOLANA. — Я була щаслива, коли всі артисти одразу погодились на запис дуетів. Це історія про об’єднання і про традиції, які можуть бути цікаві усім поколінням, про те, що українські давні пісні можуть звучати модно і класно».

Усі дуетні пісні співачка обирала разом з артистами. Колядку «Виноград», записану на Слобожанщині, запропонували виконати учасники KAZKA, адже солістка гурту Саша Зарицька народилась у Харкові. Колядки «Небо ясні зорі вкрили», записану з MONATIK, та «Ой, чи є, чи нема», яку виконали всі артисти, ROXOLANA доповнила сучасними елементами. Разом із Володимиром Дантесом співачка записала одну з найвідоміших колядок «Небо і земля нині торжествують», з Марією Квіткою — «Ой, дивноє народження», а з Пилипом Коляденком — знамениту християнську різдвяну пісню «Тиха ніч». 

Також в альбомі є віншування, які записали актор та автор проєкту «20:23» Женя Янович, телеведучий Тімур Мірошниченко, учасниця «Тріо різні» та «Жіночого кварталу» Олександра Машлятіна, а також зірка українського TikTok Матвій Брус (хіт «Скоро буде Пасха…»). Віншування — це традиційні різдвяні привітання, якими колядники вітають господарів дому після виконання колядок.

Увесь прибуток з роялті за прослуховування альбому «настрій: колядувати» буде перераховано на підтримку важкохворих дітей у родинному домі «Дача» від фонду «Запорука».  


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Etnodim присвятив вишиванки країнам, які допомагають Україні...


Читайте також
Популярні матеріали