Роберт Паттінсон та Сьюкі Вотергаус чекають на дитину: розповідаємо історію їхніх стосунків

Модель підтвердила, що вагітна 

Сьюкі Вотергаус та Роберт Паттінсон уперше стануть батьками. Про це співачка та модель повідомила на сцені фестивалю Corona Capital Festival Mexico City.

«Сьогодні я одягла щось блискуче, тому що думала, що це може відвернути вас від чогось іншого, що відбувається в мені. Не впевнена, чи спрацювало це», — сказала вона публіці, показавши на свій округлений животик.

@mtvla Suki Waterhouse este pais es tuyoooo

ЗМІ мало знають про стосунки Роберта Паттінсона та Сьюкі Вотергаус. Обоє воліють тримати своє особисте життя якомога далі від публіки. Однак зірковий роман триває вже 5 років. Ось основні моменти зі стосунків пари.

2018

Уперше Роберта і Сьюкі побачили наприкінці липня, коли вони виходили з показу  Mamma Mia! Here We Go Again у кінотеатрі Electric у Ноттінг-Гіллі. Про це повідомило видання E!News.

Зірки не підтверджували стосунки. Проте в серпні US Weekly поділилось інформацією інсайдера, нібито пара зустрічається вже декілька місяців.

У грудні видання Daily Mail помітило, що Роберт та Сьюкі разом залишають різдвяну вечірку в Лондоні. 

2019

У січні Сьюкі святкувала 27-річчя удвох з Робертом — пару сфотографували разом, коли обоє покидали вечірку. 

У квітні Паттінсон зробив перші публічні коментарі про Вотергаус. Коли в інтерв’ю для Sunday Times його запитали про стосунки, він відповів: «Чи маю я говорити [про неї]?» Потім актор пояснив — йому важливо, щоб особисте життя було приватним. «Краще, якщо ставити стіну. Я не розумію, як хтось може ходити вулицею, тримаючись за руки, — я роблю те саме, а сотня людей мене фотографує», — розповів Паттінсон

На початку вересня пару сфотографували в Ібіці — фотографка Софія Маламуте опублікувала світлину в Instagram.

Instagram: @sofiamalamute

2020

Під час інтерв’ю для червневої обкладинки GQ Роберт Паттінсон розповідає, що перебуває на карантині зі своєю дівчиною. Незадовго до цього Daily Mail бачить, як пара виходить з продуктового магазина в Ноттінг-Гіллі. 

2021

У квітні Сьюкі публікує світлину в Instagram. Позаду  фанати помічають фотографію Вотергаус та Паттінсона.

Instagram: @sukiwaterhouse

2022

Роберт Паттінсон розповідає про вихід «Бетмена» на шоу Jimmy Kimmel Live! і згадує про те, як Сьюкі Вотергаус реагувала на прем’єру. На його думку, дівчина зовсім не захоплюється фільмами про супергероїв, проте кінострічка з ним у головній ролі привернула її увагу.  

У грудні пара робить перший вихід на червоному хіднику в Єгипті, де проходив показ осінньої чоловічої колекції Dior.

2023

The Times публікує інтерв’ю з Вотергаус, де вона більш відкрито розповідає про стосунки, ніж раніше. «Я завжди неймовірно радію, коли бачу його ім’я [в моєму телефоні] або навіть текстове повідомлення. Думаю, що він відчуває те саме до мене… Нам завжди є що сказати, я вважаю його веселим», — поділилася дівчина. 

У травні пара разом дебютує на Met Gala.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали