Роберт Паттінсон розповів про дієти, які мало не призвели його до розладу харчової поведінки

Здоров’я актора похитнулося

Робота в кіноіндустрії вимагає від акторів постійної зміни та вдосконалення зовнішності. З гонитвою за ідеалом зіткнувся і Роберт Паттінсон. У новому інтерв’ю для Evening Standard Magazine актор розповів, як перепробував багато різних засобів для схуднення, щоби тримати себе у формі.

Артист повідомив, що завжди відчував конкуренцію з іншими чоловіками у кіно. Аби досягнути бажаної ваги, він вдавався до різних методів.

«Якось я два тижні не їв нічого, крім картоплі, як детокс. Тільки відварена картопля і гімалайська рожева сіль. Судячи з усього, це очищення… ви напевно схуднете. І я намагався спробувати кето один раз. Я подумав: "О, є дієта, за якої ви постійно їсте ковбасні вироби та сир?" Але я не розумів, що пиво не можна, тому що воно повністю суперечить меті», — розповів він.

Паттінсон зазначив, що він захопився дієтами настільки, що мало не отримав розлад харчової поведінки.

«Дуже легко потрапити у залежність, навіть якщо просто рахуєш калорії, але і це викликає сильне звикання. Ти не до кінця усвідомлюєш, наскільки це підступний процес, поки не стане надто пізно», — поділився актор.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали