Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Рікі Мартіна звинувачують у домашньому насильстві

Поліція розшукує зірку

Рікі Мартін потрапив у скандал. Співака, який перебуває у шлюбі зі своїм бойфрендом Джваном Йосефом та виховує чотирьох дітей, звинуватили в домашньому насильстві та переслідуваннях.

Невідомий чоловік стверджує, що він перебував у інтимних стосунках з Мартіном протягом семи місяців. Два місяці тому чоловік вирішив розірвати зв’язок із зіркою, але той був проти. Потерпілий заявляє, що Рікі Мартін тричі приходив до нього додому, а також намагався вдатися до насильства, після чого анонім звернувся до суду.

Instagram: @ricky_martin

Наразі суд шукає Рікі Мартіна у Пуерто-Рико, звідки він родом, щоб передати ордер, згідно з яким Мартіну забороняється наближатися до постраждалого. Натомість поки що зірку так і не вдалося знайти. І хоча Мартін не прокоментував обвинувачення, захист зірки вже зробив заяву.

«Ми абсолютно впевнені, що, коли у цій справі з’являться справжні факти, наш клієнт Рікі Мартін буде повністю виправданий. Звинувачення проти Рікі Мартіна, які призвели до охоронного ордера, є цілком хибними та сфабрикованими», — говорять представники Мартіна в коментарі виданню People.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали