Ріанна стала обличчям нової капсульної колекції Savage x Fenty для вагітних та молодих мам

Разом зі своїм первістком

Бренд спідньої білизни Savage x Fenty випустив колекцію для вагітних та молодих мам, обличчям якої стала Ріанна. До колекції увійшли три бюстгальтери зі слінгом та вирізом для годування грудьми, а також футболка з логотипом бренду та написом «Make More Babies» («Народжуйте більше дітей»). Вартість футболки — 60 доларів; бюстгальтерів — 45-50 доларів.

«Це не мамині бюстгальтери для вагітних... Вони розроблені Ріанною і схвалені малюком RZA», — йдеться в публікації бренду в Instagram.

На рекламних знімках Ріанна годує сина грудьми в бюстгальтері з нової колекції.

«Під час вагітності їй сказали, що вона була величезним джерелом натхнення для багатьох жінок, і вона була зворушена цим. Ріанна багато разів показувала вагітних моделей у своїй рекламі Fenty, і вона хоче змінити уявлення про вагітних жінок, створивши колекцію, який дозволить їм, як і раніше, почуватися сексуальними та красивими під час вагітності», — зазначали раніше інсайдери видання HollywoodLife.

Нагадаємо, у червні Ріанна залишила посаду генерального директора Savage X Fenty — її замінила Хілларі Супер, яка раніше працювала з американським брендом з виробництва одягу, б`юті-засобів і товарів для дому Anthropologie Group. Наразі зірка займає в компанії позицію виконавчої керівниці.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали