РФ повністю знищила заповідну зону Джарилгацького національного природного парку

Трагічні наслідки дій країни-терориста

Внаслідок російської агресії повністю знищено всю заповідну зону Джарилгацького національного природного парку (1588 гектарів) та ще низку об`єктів заповідного фонду України. Про це повідомило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

Загалом унаслідок дій країни-терориста уражено 812 об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею 0,9 мільйона гектарів, 2,9 мільйона гектарів територій Смарагдової мережі — 160 територій, що є частиною природоохоронної мережі Європи та охороняються у межах законодавства ЄС та Ради Європи — опинилися під загрозою знищення. Окупованими залишаються 514 об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею 0,8 мільйона гектарів, пошкоджено місця існування видів флори та фауни, занесених до Червоної книги України, Європейського червоного списку видів тварин і рослин, що знаходяться під загрозою зникнення у світовому масштабі.

«Цей перелік та масштаби втрат можуть зростати, адже на частині територій України досі тривають бойові дії, а решта перебуває під окупацією чи очікує на розмінування», — прокоментували у Міндовкілля.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали