(Re)connection UA: українські митці отримають 100 тисяч доларів на реалізацію своїх проєктів

Розвиток культурного життя України

Громадська організація «Музей сучасного мистецтва» у партнерстві з UNESCO оголошує відкритий конкурс (re)connection UA, покликаний підтримати незалежний сектор культури. У рамках програми буде обрано до 8 проєктів з бюджетом від 5 до 30 тисяч доларів.

Конкурс для українських митців

Організатори впевнені, що культурне життя є джерелом сенсів, які здатні підтримати і додати сил українцям у їхньому героїчному спротиві російській навалі.

«Захист і популяризація митців і професіоналів у сфері культури є основною місією UNESCO, яка актуалізується в контексті збройного конфлікту. Завдяки своєму таланту та творчості митці мають силу підтримувати діалог та соціальні зв’язки у найважчі часи. Вони допомагають закладати основу для реконструкції суспільства», — говорить Одрі Азуле, генеральний директор UNESCO.

Ґрант для українських митців

Instagram: @zhovta_k

Узяти участь у конкурсі можуть громадські організації, благодійні фонди та ТОВ, що зареєстровані в Україні, мають успішний проєктний досвід у сфері культури і змогу спланувати і виконати проєкт до середини листопада 2022 року.

«Ми переконані, що роль митців та культурних працівників у часи війни є особливою. Саме вони стоять на захисті розмаїтої культурної ідентичності України, працюють заради пропрацювання колективних травм, створюють основу для єдності та згуртованості», — коментує Голова правління ГО МСМ Ольга Балашова.

Подати заявку можна до 22 серпня, заповнивши аплікаційну форму. Оголошення переможців відбудеться 29 серпня на Facebook-сторінці ГО МСМ.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали