«Молоді люди не повинні відчувати тиску». Ребел Вілсон зізналася, що втратила цноту в 35 років

Акторка зробила відверте зізнання

Голлівудська акторка, зірка фільмів «Ідеальний голос» і «Шахрайки» Ребел Вілсон відверто поділилася у своєму інтерв’ю для People, що вперше зайнялася сексом у 35 років. Про це вона також написала у своїх мемуарах Rebel Rising, які вийдуть уже 2 квітня.

Акторка розповіла, що їй завжди було соромно зізнатися, що вона втратила цноту у 35. Ребел додала, що постійно уникала цієї теми в компанії або брехала про вік, коли вперше зайнялася сексом.

«Зазвичай я просто виходила з кімнати, коли йшла така розмова. Люди казали: «О, у 24, це так пізно». А потім я сиділа й думала: «Боже, мені 35. Якого біса? Я буду виглядати найбільшою невдахою», — пригадала Вілсон.

Своїм зізнанням зірка хотіла запевнити молодих людей, що не всі повинні втрачати цноту в підлітковому віці.

«Люди можуть почекати, поки вони будуть готові або поки стануть трохи зрілішими. І я думаю, що це може бути позитивним сигналом. Вам, очевидно, не потрібно чекати, поки виповниться тридцять, як мені, але ви не повинні відчувати тиск у молодому віці», — каже Вілсон.

У червні 2022 року Ребел Вілсон зробила камінгаут і показала свою обраницю Рамону Аґрума, а вже у жовтні за допомогою сурогатної матері в пари народилася донька Ройс Ліліан.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали