Разом до перемоги: благодійні ініціативи на підтримку України

Будь-яка допомога важлива 

Ми продовжуємо розповідати про важливі проєкти, які підтримують українців на шляху до перемоги. У новій добірці представляємо ініціативи тих, хто об’єднується заради допомоги постраждалим від війни, надає місця для роботи у періоди відключення електроенергії, підставляє плече моральної підтримки і не тільки.

Допомога дітям взимку за ініціативи CĖNC

До Дня святого Миколая український бренд CĖNC підготував благодійну ініціативу. Оскільки місія бренду звучить як «Зігрівати не тільки ззовні, а й зсередини», CĖNC  разом із благодійним фондом «Супергерої» та проєктом «Зігрій крихітку» вирішив подарувати тепло тим, хто зараз найбільше його потребує: немовлятам із Запорізького перинатального центру. 

Передчасно народжена дитина потребує додаткового тепла та ретельного контролю температури тіла. Один із ризиків у таких діток — переохолодження,  оскільки вони не вміють тримати температуру тіла.  

Наразі центр потребує ковдри, подушки та обігрівачі UFO, їх використовують для немовлят і породіль, оскільки кожну ніч всі спускаються у підвал до бомбосховища. 

Команда CĖNC підготувала благодійний розіграш на власній сторінці в Instagram: за донат від 300 грн для благодійної організації, бренд розігрує WARM CĖNC BOX. У цьому боксі — total look від CĖNC, вартістю 15 700 грн. Щоб зігріти один перинатальний центр у Запоріжжі, потрібно зібрати 50 000 грн. 

Благодійна лінія одягу з малюнками дітей, які втратили батьків під час війни

Попереду зимові свята, і цьогоріч, як ніколи раніше, їх варто наповнювати теплом. Одним із теплих подарунків для близьких може стати футболка або лонгслів із принтом від підопічних БФ «Діти Героїв».

Підопічні фонду — це діти, які втратили одного або обох батьків під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а арт-терапевтичні заняття та малювання допомагають малечі реабілітуватися після травматичних подій. БФ «Діти Героїв» опікується більш ніж 1400 дітьми, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. Фонд розраховує взяти під опіку мінімум 5000 дітей, яким допоможе пережити втрату найрідніших та забезпечити необхідними речами. 

У колаборації з Customprint БФ «Діти Героїв» запустили кампанію з продажу одягу із малюнками своїх підопічних, щоб підтримати їхню реабілітацію. Замовити такий мерч на подарунок близьким — це легкий спосіб допомогти дітям. Перегляньте всю лінійку за посиланням.

NFT-партнерство для захисту, реставрації й оцифрування українського культурного надбання

Patron-of-Art.com та Національний художній музей України започаткували благодійну колекцію NFT. Весь чистий прибуток буде розподілено на користь благодійної організації — Німецько-українського товариства економіки та науки (Deutsch-Ukrainische Gesellschaft, DUG) / Ukraine Art Aid Center. 

NAMU та Patron-of-Art.com оголосили про свій благодійний проєкт під час пленарного засідання 26-ї Генеральній конференції Міжнародної ради музеїв (ICOM), яка зібрала 2400 музейних фахівців. Ця колекція складатиметься із цифрових реплік понад 20 відомих шедеврів музею. Першу серію із чотирьох творів мистецтва, випущену обмеженим тиражем, можна придбати на сайті Patron-of-Art.com.

У Patron-of-Art.com також зазначають, що беруть на себе зобов’язання щороку співпрацювати з одним музеєм із країни, яка переживає кризу, на безоплатній основі.

Усі кошти, отримані від продажу цієї колекції NFT, — за вирахуванням транзакційних зборів та 3% комісії на покриття операційних витрат платформи та бухгалтерії — будуть передані Німецько-українському товариству (DUG) / Українському центру допомоги мистецтву. Кошти будуть спрямовані на підтримку NAMU у розв’язанні проблем, пов’язаних з російським вторгненням, включаючи зусилля із захисту та відновлення колекції, а також, можливо, укріплення будівлі музею. Кошти також будуть спрямовані на підтримку проєктів з оцифрування в NAMU та інших музеях по всій Україні.  

Пошук роботи для переселенця віком 50+ років за ініціативи організації «Життєлюб»

З 24 лютого 2022 року в Київ приїхали понад 200 тисяч вимушених переселенців. Це люди з Маріуполя, Мелітополя, Краматорська, Нової Каховки та інших окупованих та прифронтових населених пунктів. Усі вони починають нове життя у незнайомому місті, і всім їм потрібна робота. Саме тому фонд «Життєлюб» перезапустив свій проєкт «Трудолюб» — і тепер він направлений на допомогу в працевлаштуванні вимушеним переселенцям віком 50+ років.

У базі «Трудолюба» вже кілька тисяч переселенців, що шукають роботу в різноманітних сферах.

«Трудолюб» допомагає їм повірити в себе та постійно влаштовує заходи, де вони можуть познайомитися одне з одним, а також попрацювати з експертами, які вчать їх сучасних інструментів пошуку роботи, показують, як писати резюме та супровідні листи, поводитися на співбесідах.

Нові учасники «Трудолюба» беруть участь у психологічних тренінгах та проходять індивідуальні консультації з менторами. 

Саме тому «Трудолюб» шукає партнерів серед українських компаній. Якщо ви готові надавати робочі місця вимушеним переселенцям віком 50+, брати їх на стажування або організовувати для них професійні курси, пишіть на пошту: ia.trudolub@gmail.com. 

Онлайн-платформа для втілення соціальних проєктів

Експерти з громадських організацій «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» та «Крок до людей» і благодійного фонду «МХП — Громаді» створили онлайн-платформу для гендерночутливого відновлення громад. Проєкт отримав назву «Моя громада». Це — сайт, на якому представники громади, бізнесу та громадського сектору зможуть знайти покроковий план втілення того чи іншого соціального проєкту.

На сайті представлені покрокові чек-листи взаємодії місцевої влади, ГО/БФ та бізнесу. Наприклад, відповіді на питання, із чого почати відновлення/розвиток своєї громади, можна знайти в розділі «Моя громада». У ньому експерти радять спочатку дізнатися, чи знаєте ви свою громаду (її цінності, можливості, ресурси і — найголовніше — запити), та пояснюють, як це найефективніше зробити. Також на сайті можна одержати інформацію, як розпочати взаємодію бізнесу та громадського сектору чи які можливості отримає кожна зі сторін. 

На додачу на платформі також розміщені посилання на сторінки установ і міжнародних програм, які пропонують ті чи інші гранти на реалізацію проєктів.

Перейти на сайт можна за посиланням

Платформа для підтримки українок, які були вимушені переїхати через війну

Together — це онлайн-платформа, яка допомагає українським жінкам отримати доступ до критично важливих ресурсів, необхідних для облаштування тимчасового життя поза межами їх рідних домівок. Наразі ресурс має п’ять основних розділів: вивчення мови, пошук роботи, професійний розвиток, зміна кар’єри та пошук підтримки. 

Усі ресурси та сервіси Together є безкоштовними, тому все, що потрібно зробити жінкам, — це перейти за посиланням та підписатися на розсилку, для того щоб отримати корисний контент та оновлення на платформі.

Бренд LOGVIN збирає кошти для збереження культурної спадщини

Спільна колекція українського бренду LOGVIN та Скарбниці Національного історичного музею України має на меті зібрати кошти для збереження культурної спадщини України. 

Разом організатори ініціативи збирають щонайменше 150 000 грн для збереження культурної спадщини музею, а саме цифровізації та друку каталогів. Також у рамках зборів проводиться серія розіграшів у Instagram бренду за донат, а половина прибутку від продажів колекції буде передана до музею.

Банка для зборів за посиланням

Укрінформ став «пунктом незламності» для медійників

У медіацентрі Україна — Укрінформ запрацював «пункт незламності» для медійників. Тож нині медіацентр у середмісті столиці функціонує як коворкінг. Тут медійники мають можливість зарядити електронні пристрої, під’єднатися до Інтернету, виконати свої завдання та відправити матеріали вчасно.

Коворкінг для журналістів відкритий по буднях з 10:00 до 18:00 

Адреса: Укрінформ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

 


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Old money — естетика, яка ніколи не вийде з моди: складаємо образи...


Читайте також
Популярні матеріали