Раян Рейнольдс пожартував про акторські страйки та опинився у центрі скандалу

Висміяв нові правила

Попри те що сценаристам вдалося досягти попередніх домовленостей з кіностудіями, акторські страйки в Голлівуді тривають. Напередодні спілка SAG-AFTRA опублікувала правила для учасників протестів щодо Гелловіну: вони можуть святкувати, проте не варто одягатися як персонажі бойкотованих кінокомпаній. Однак ця вказівка припала до душі не всім: зокрема, Раян Рейнольдс висміяв її у X (Twitter).

Раян Рейнольдс

«Не дочекаюся, коли кричатиму scab моїй 8-річній доньці всю ніч. Вона не членкиня спілки, але має знати», — написав Раян.

Scab, як повідомляє The Hollywood Reporter, — це принизливий термін для робітника, який відновлює роботу під час страйку. Рейнольдс жартує, що називатиме свою доньку так, імовірно, за те, що вона одягне костюм впізнаваного персонажа.

Після публікації Раяна Рейнольдса SAG-AFTRA видалили початковий пост і зробили заяву, що гелловінське правило не стосується дітей.

Раян Рейнольдс

«Ми страйкуємо з важливих причин, і ми страйкуємо вже майже 100 днів. Нашим пріоритетом номер один залишається повернення студій за стіл переговорів, щоб ми могли досягти чесної угоди для наших учасників і нарешті повернути нашу галузь до роботи», — йдеться у новій публікації.

Дрова у вогонь скандалу підкинула й колишня президентка SAG Мелісса Гілберт. За її словами, вона збентежена таким підходом, адже «буквально нікого не хвилює, що хтось одягне на Гелловін».


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Що подивитися: 5 захопливих детективів на Netflix


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Читайте також
Популярні матеріали