КЛЕТКА, КРУЖЕВО И 50 ОТТЕНКОВ СЕРОГО В НОВОЙ...

МИ СПАНТЕЛИЧЕНІ: БРЕД ПІТТ РОЗПОВІВ, ЯК ЙОГО...

БРОСКИЕ СТРЕЛКИ И КРУПНЫЕ УКРАШЕНИЯ: ГЛАВНЫЕ...

МАМА МОЖЕТ: ДЕТИ ВИКТОРИИ БЕКХЭМ, КОРТНИ КОКС И...

ГИГАНТСКИЕ ШЛЯПЫ, ТЫСЯЧИ КРИСТАЛЛОВ И...

Танці з шаманами і фантастичні звірі в новому кліпі Onuka на пісню Zenit

Режисером видовищного відео виступив саунд-продюсер гурту та чоловік Нати Євген Філатов

Фото: Андрій Максимов

Теги:
Рейтинг статьи / 0
5 5 2

На офіційному YouTube-каналі Onuka з’явилася відеоробота на пісню Zenit, яка стала шостою в історії електро-фолк гурту. Сюжет полягає в тому, що лісові герої сходяться у спільний танок під звуки трембіт, цимбал і телинок. За словами авторів, їхня єдність є присвятою красі навколишнього світу. У кліпі можна побачити багато персонажів, що стали ідеєю дизайнерки Лесі Патоки. Також присутні характерні для гурту яскраво виражені елементи українського фольклору. Окрім них, на створення роботи вплинули мексиканська, японська та культури народів Африки. 

Гурт поділився, що сировиною для виготовлення костюмів стали понад 15 мішків речей, знайдених на київських секонд-хендах. Так, за допомогою кліпу Леся Патока намагається звернути увагу на розумне споживання. 

«Я сподіваюся, що завдяки Zenit люди побачать те прекрасне, що нас оточує. Попри проблеми та негаразди, стрімкий ритм чи потреби сучасного світу, іноді потрібно зупинитися і відчути щастя у моменті. Ми бачимо лише те, що ми воліємо бачити», — зазначила Ната Жижченко, лідерка гурту Onuka.

«Рай на Земле — под угрозой»: Джамала, Надя Дорофеева, Kazka, Маша Ефросинина и еще 14 украинских звезд призвали спасти планету

Знай наших: снятый на свалке клип Алана Бадоева для Onuka номинирован на международную кинопремию

Що дивляться зірки: улюблені фільми та серіали Onuka