АННА РИЗАТДИНОВА: "ОБЩЕНИЕ С СЫНОМ, ЛЮБИМЫЕ...

ЦЕЛЛЮЛИТ И МУЧНОЕ: ЕСТЬ ЛИ СВЯЗЬ?

5 ФИЛЬМОВ ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ 

12 ФИЛЬМОВ, СНЯТЫХ В ВЕНЕЦИИ

ЕЛИЗАВЕТА II ОТРЕЧЕТСЯ ОТ ПРЕСТОЛА В 95 ЛЕТ?...

Це офіційно: принц Ендрю склав королівські обов’язки після гучного секс-скандалу

Букінгемський палац оприлюднив офіційну заяву

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
3 5 11

Чергові шокуючі новини надходять з Букінгемського палацу: принц Ендрю попросив королеву позбавити його офіційних обов’язків, пов’язаних з титулом. Таке рішення син Єлизавети ІІ прийняв після загострення скандалу довкола його зв’язків з американських фінансистом Джеффрі Епштейном, якому було висунуто звинувачення в секс-торгівлі неповнолітніми.

принц Ендрю

«За останні кілька днів мені стало зрозуміло, що обставини, які мають відношення до моєї колишньої дружби з Джеффрі Епштейном, стали великою перешкодою в роботі моєї сім’ї і важливій роботі благочинних організацій, які я підтримую. Я попросив Її Величність дозволу припинити виконання своїх публічних обов’язків якнайшвидше, і вона надала мені такий дозвіл. Я як і раніше беззаперечно шкодую про зв’язки з Джеффрі Епшитейном», — йдеться в офіційній заяві принца Йоркського.

Син королеви висловив глибоке співчуття всім потерпілим і заявив про готовність співпрацювати з правоохоронними органами в цій справі.

Хоча Ендрю стверджує, що рішення було прийнято ним особисто, біограф королівської сімї Роберт Лейсі вважає, що на принца все ж таки тиснули. Адже відмовитися від королівських обов’язків він вирішив незабаром після виходу його скандального інтерв’ю BBC. Члена монаршої родини розкритикували за те, що він оправдовував дружбу з Джеффрі і не висловив співчуття потерпілим.

Нагадаємо, фінансиста звинувачували у торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації. За показами свідків, у 2002-2005 роках у своєму маєтку він змушував неповнолітніх дівчат надавати інтимні послуги впливовим чоловіках, серед яких начебто були Дональд Трамп, Білл Клінтон, Тоні Блер і принц Ендрю. Під час слідства Вірджинія Джуффре, одна з ймовірних жертв Епштейна, заявила, що її тричі примушували займатися сексом з сином королеви. Сам Ендрю завжди заперечував ці заяви. У серпні Епшейтн наклав на себе руки в нью-йоркській в’язниці.

Анна Ризатдинова: "Общение с сыном, любимые люди рядом — это то, что делает меня полной сил"

10 биографических фильмов, которые заставят пересмотреть свою собственную жизнь

Гид по модным вязаным вещам сезона от украинских брендов