Принц Вільям зустрівся з українцями у Варшаві

Важливий жест підтримки

Принц Вільям здійснив таємну поїздку до Польщі, щоб особисто подякувати польським та британським військовим, які сприяють зміцненню східного флангу НАТО та підтримують Україну. Принц Уельський відвідав 3-тю Підкарпатську бригаду територіальної оборони разом з очільником Міністерства оборони Польщі Маріушем Блащаком.

«Сьогодні вдень я відвідав Польщу, де зустрівся з британськими та польськими військовими й почув про їхню надзвичайну роботу на підтримку України. Моє послання їм від імені всіх нас — дякую!» — написав принц у своєму Instagram-акаунті.

Окрім цього, Вільям відвідав у Варшаві центр розміщення сімей, що втекли від війни, де поспілкувався з українськими біженцями.

«Завдяки щедрості польського народу ті, хто рятується від війни в Україні, знайшли притулок. На жаль, гуманітарна криза триває і сьогодні, і багато біженців шукають притулку в центрах розміщення, подібних до того, який ми відвідуємо сьогодні. У цьому центрі надається дворазове безкоштовне харчування, уроки польської мови, психологічна підтримка та допомога у працевлаштуванні. Також тут є безкоштовний магазин, де мешканці мають доступ до одягу, а також засобів гігієни. Це справді притулок на передовій гуманітарної кризи», — зазначив принц.

У рамках свого візиту в четвер принц Вільям покладе вінок до могили невідомого солдата у Варшаві та зустрінеться з президентом Польщі Анджеєм Дудою.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали